MODA LONDINEZE QË I PËRSHTATET STILIT TUAJ/ Ja aksesori më i veshur kohët e fundit nga çdo femër – AlpeGossip
MODA LONDINEZE QË I PËRSHTATET STILIT TUAJ/ Ja aksesori më i veshur kohët e fundit nga çdo femër

MODA LONDINEZE QË I PËRSHTATET STILIT TUAJ/ Ja aksesori më i veshur kohët e fundit nga çdo femër

Aktualisht në Londër pothuajse çdo femër po vesh atletet që do keni mundësinë që t’i shihni në fotot më poshtë.

E përse mos t’i veshim edhe ne?

Janë të rehatshme, të bukura dhe për më tepër janë lehtësisht të kombinueshme me çdo lloj veshje.

Sigurisht, nëse dëshironi mund t’i kombinoni njësoj si modelet, megjithatë gjithnjë është mirë të vishni diçka që i përshtatet stilit tuaj.

Kanë edhe pakëz platformë, kështu që, për femrat që duan të duken më të gjata, janë ideale.