“KE BOLL LEKË, LËRE TELEVIZIONIN”/ Si përgjigjet Alketa Vejsiu komentuesit në rrjetet sociale – AlpeGossip
“KE BOLL LEKË, LËRE TELEVIZIONIN”/ Si përgjigjet Alketa Vejsiu komentuesit në rrjetet sociale

“KE BOLL LEKË, LËRE TELEVIZIONIN”/ Si përgjigjet Alketa Vejsiu komentuesit në rrjetet sociale

Alketa Vejsiu prej vitesh është pjesë e ekranit si një nga moderatoret më të suksesshme shqiptare. Por siç tregon nuk e ka menduar kurrë të heqë dorë pasi e ka pasion.

Një nga fansat e ka pyetur se sa herë në ditë, i thotë vetes se ka boll lekë, prandaj duhet ta lëre tv.

“Dashuritë dhe pasionet nuk blihen me para! Do punoj sa të kem forcë”, u përgjigj Alketa.