NUK DO TI HIQNI NGA TRUPI/ Këto pulovra duhet ti keni patjetër këtë dimër – AlpeGossip
NUK DO TI HIQNI NGA TRUPI/ Këto pulovra duhet ti keni patjetër këtë dimër

NUK DO TI HIQNI NGA TRUPI/ Këto pulovra duhet ti keni patjetër këtë dimër

S’ka asgjë më të rehatshme dhe të ngrohtë gjatë dimrit se sa një pulovër. Javët e ftohta që na presin, mund të përballohen me stil, mjafton të dimë se si t’i kombinojmë bluzet tona të preferuara këtë sezon

Dhe mëqë na prag Krishtëlindjes i duam edhe më shumë, po ju tregojmë trendet  e reja që do të shihni kudo.

Pulovra-shall do të shkojë me gjithçka vishni. Përveç kësaj s’ka shans të ndjeni asnjë grimcë të ftohti në trupin tuaj.

Nëse blini pulovra, sigurohuni të jenë me printe.

Printet me ngjyra në një bluzë të bardhë e të leshtë, tërheqin gjithnjë vëmendje.

Vizat s’janë kurrë jashtë mode!

Motive klasike rikthehen sërish.

Nuk ka rëndësi nëse jeni në punë apo në klub. Me një bluzë të tillë jeni në rregull.

Pulovrat me krahë të fryrë.

Një palë xhinse të ngushta, atlete ose taka dhe jeni gati!