LARGIMI I ALESIA BAMIT/ Reagojnë nga “Tv Klan”: E kishte mbushur kupën dhe…(FOTO) – AlpeGossip
LARGIMI I ALESIA BAMIT/ Reagojnë nga “Tv Klan”: E kishte mbushur kupën dhe…(FOTO)

LARGIMI I ALESIA BAMIT/ Reagojnë nga “Tv Klan”: E kishte mbushur kupën dhe…(FOTO)

Ditët e fundit u komentua shumë në media largimi nga emisioni “Stop” i velinës Alesia Bami. Mbrëmjen e djeshme ka ardhur edhe reagimi i kësaj të fundit e cila konfirmoi disa nga hipotezat për largimin e saj. Sipas modeles/velinës arsyeja që ajo nuk është më pjesë e emisionit u bë një intervistë e saj në “Top Channel”.

Ndërkohë burime nga Tv Klan kanë folur për Blitz.al dhe kanë treguar se arsyeja e vërtetë e largimti të Alesias është kjo.

“Marrëdhënia ka nisur tër kriset dhe acarohet kohë më parë. Ajo e kishte mbushur kupën me sjelljen e saj aspak profesionale. Alesia nuk ishte korrekte me oraret dhe ka treguar mungesë respekti ndaj stafit të emisionit. Përveç kësaj, të dyja velinat duhej që për çdo dalje televizive të merrnin paraprakisht leje tek dy drejtuesit e emisionit Saimir Kodra dhe Gentjan Zenelaj.

Alesia mesa duket është revoltuar nga marrëdhënia e acaruar dhe ka zhvilluar intervistën në “Top Channel” në “ftesë në 5” pa marrë asnjë leje.