HOROKOPI DHE VIP-AT/ Albi Nako mohon lidhjen me Albën sepse është një “shigjetar tipik” – AlpeGossip
HOROKOPI DHE VIP-AT/ Albi Nako mohon lidhjen me Albën sepse është një “shigjetar tipik”

HOROKOPI DHE VIP-AT/ Albi Nako mohon lidhjen me Albën sepse është një “shigjetar tipik”

Albi Nako është një prej balerinëve më të mirë, të cilin  e shohim prej vitesh në ekranin shqiptar. Pas ndarjes nga Klaudja dhe lidhjes me Albën,  jeta e tij private ishte në qendër të mediave rozë.

Dhe pse për jetën e tij  koreografi është i rezervuar ai nuk nguron të publikoj foto të ndrryshme në rrjetin social Instagram. Dhe si një  “shigjetar” tani e kuptuam pse Albi i pëlqen jeta i pavarur dhe ja karakteristikate tjera që na bindin më shumë.

Burri shigjetar është i lindur për të jetuar i lirë pa angazhime dhe lidhje. Liria dhe panvarësia karakterizojnë më së shumti shigjetarin. Në veçanti liria është si oksigjeni për të.  Në daljen e tij publike Albi na zbuloi se arsyeja e ndarjes me Klaudjan ishte jeta  e tyre artisike dhe karriera dhe  tani që mësuam pikën e  dobët të balerinit e kuptuam më mirë divorcin. Prej një viti aim përflitet për lidhjen me Albën dhe si një Shqigjetar duket se akoma do të shijoj lirinë.

 

View this post on Instagram

Na ndiqni pas pak finalja @dancewithmealbania

A post shared by Albi Nako Dance (@albi_nako) on

Mashkulli shigjetar eshte tip qe impenjohet, sportiv, korrekt gjithashtu adhuron edhe udhëtimet.  Ja disa nga postimet e Albit ku e shohim më  elegant dhe seksi se asnjëherë tjetër dhe vendet që ka vizituar.

View this post on Instagram

Bye Tirana….

A post shared by Albi Nako Dance (@albi_nako) on

View this post on Instagram

Finalmente Italia

A post shared by Albi Nako Dance (@albi_nako) on

Nëse do ta përshkruanim Albin si një “shigjetar tipik” me një fjali do të ishte: E do lirinë  është entuziast dhe tip sportiv, ka një energji të jashtëzakonshme dhe do udhëtimet.