“VETËM PËR TË KAM ARDHUR”/ Kejsi tregon për takimin me Stresin në qeli – AlpeGossip
“VETËM PËR TË KAM ARDHUR”/ Kejsi tregon për takimin me Stresin në qeli

“VETËM PËR TË KAM ARDHUR”/ Kejsi tregon për takimin me Stresin në qeli

Pak ditë më parë bashkëshortja e Stresit, Kejsi la Kanadanë ku jeton prej disa vitesh dhe u rikthye në Shqipëri. Arsyeja e ardhjes së Kejsit në Shqipëri ishte Stresi i cili prej disa muajsh është brenda në qeli.

Së fundmi Kejsi tregoi se mezi i pret të hënat pasi vetëm në këtë ditë e ka të lejuar ta takojë bashkëshortin.

Ndërsa sot e pyetur nga një fans nëse e ka takuar Stresin, Kejsi ka treguar për takimin me të duke u shprehur: “Normal që po, unë vetëm për të kam ardhur”.

Gjatë kësaj kohe, Kejsi është parë shpesh në shoqërinë e prindërve të Stresit me të cilët ka marrëdhënie shumë të mirë.