“SE ME KË MË NGJAN…”/ Sindit nuk i del inati, ironizon keq flokët e reja të Arjan Konomit – AlpeGossip
“SE ME KË MË NGJAN…”/ Sindit nuk i del inati, ironizon keq flokët e reja të Arjan Konomit

“SE ME KË MË NGJAN…”/ Sindit nuk i del inati, ironizon keq flokët e reja të Arjan Konomit

Në sezonin e ri të “Përputhen” ka marrë shumë vëmendjen edhe pamja e opinionistit Arjan Konomi. Me stilin e ri të flokëve, Arjani shtoi dyshimet nëse i ka mbjellë apo ka vendosur paruke.

Ndryshimi i tij u diskutua në rrjete sociale, por nuk ka munguar dhe një koment nga Sindi Loci, ish-konkurrentja e sezonit të dytë.

Sindi ironizoi duke publikuar një fotografi të gjetur në internet ku shkruan, “Se me kë më ngjan”, duke iu referuar stilit të ri të flokëve të Konomit.

Kur u pyet pse kapet me flokët e Arjanit, Sindi nuk i ndali sërish thumbat: “Pse ka postuar prapë Arjani për vajin e borshit ose krokodilët në tropik?!”