DO RIKTHEHESH SI PREZANTUES LAJMESH? Moderatori shqiptar “na befasoi” me përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
DO RIKTHEHESH SI PREZANTUES LAJMESH? Moderatori shqiptar “na befasoi” me përgjigjen (FOTO)

DO RIKTHEHESH SI PREZANTUES LAJMESH? Moderatori shqiptar “na befasoi” me përgjigjen (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar moderatori i “Wake Up”  Isli Islami është bërë pjesë e lojës virale në rrjetin social Instagram “pyetje dhe përgjigje”.

Nëse e keni harruar iu kujtojm se Isli në filimet e para ka qenë prezantues lajmesh dhe një fans e pyet nëse do ti rikthehesh edhe njëherë.

Do ti që më ka marrë malli për të dhënë ndonjë lajm tek-tuk? Kam qëndruar shumë vite afër lajmeve dhe malli më merr shumë. Megjithatë jam mirë edhe këtu ku jam për momentin”: Ishte përgjigja e moderatorit.