Granit Xhaka poston foto të gruas së tij/ Leonita me këmbët mbi tavolin dhe ... (FOTO) - AlpeGossip
Granit Xhaka poston foto të gruas së tij/  Leonita me këmbët mbi tavolin dhe … (FOTO)

Granit Xhaka poston foto të gruas së tij/ Leonita me këmbët mbi tavolin dhe … (FOTO)

Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita, janë duke pushuar në një ishull shumë luksoz.

Xhaka ka postuar në Instastory  një foto të Leonitës, e shpërqendruar në telefonin e saj, me këmbët mbi tavolinë.

Çifti Xhaka vazhdimisht po postojnë foto mbresëlënëse nga pushimi i tyre