“NXIRRE DHE TREGOJI TË TJERËVE SI…”/ Alketa Vejsiu “mbyt” në lajka Oriola Marashin (FOTO) – AlpeGossip
“NXIRRE DHE TREGOJI TË TJERËVE SI…”/ Alketa Vejsiu “mbyt” në lajka Oriola Marashin (FOTO)

“NXIRRE DHE TREGOJI TË TJERËVE SI…”/ Alketa Vejsiu “mbyt” në lajka Oriola Marashin (FOTO)

Modelja e njohur Oriola Marashi së fundmi ka bashkëpunuar me moderatoren Alketa Vjesiu e cila zhvillone dhe biznesin e sja në qendër të Tiranës.

Krahas fotove të shumta në Instagram, vërehen edhe komentet e tyre të mbuluara në lajka kushtuar njëra tjetrës. Ndër to ajo që tërheq më së shumti vëmendjen, janë fjalët e Alketa Vejsiut e cila i kërkon Oriolës të nxjerri në pah talentin e saj për të kënduar:

” Je nje super star qe duhet te pushtosh pasarelat e botes! Nje modele te dyte si ty Shqiperia se ka pasur, dhe jo vetem aq! Zerin, zerin! Nxirre dhe tregoju se si kendon Thank U”, shkruan Alketa Vejsiu pasi Oriola i ka shprehur kënaqësinë e të punuarit me të. /AlpeNews.al