“MË KE NXIRË JETËN”/ Monika dhe Iliri përballen për herë të parë pas thumbave në rrjet, aktorja e surprizon me… – AlpeGossip
“MË KE NXIRË JETËN”/ Monika dhe Iliri përballen për herë të parë pas thumbave në rrjet, aktorja e surprizon me…

“MË KE NXIRË JETËN”/ Monika dhe Iliri përballen për herë të parë pas thumbave në rrjet, aktorja e surprizon me…

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri janë përplasur shpesh në rrjet pas daljes nga “Big Brother VIP”, por vetëm mbrëmjen e sotme janë përballur për herë të parë live. Monika ishte në “Dance Albania” për të mbështetur Melisën, mirëpo aktorja “surprizoi” dhe Ilirin.

Monika dhe Iliri përballen për herë të parë pas

Ajo i kishte sjellë bakllava dhe kadaif.

Monika Lubonja: Unë kam ardhur të mbështes Melisën, kam parë rrugëtimin e Melisës.

Ilir Shaqiri: Le t’i japim fillim festës së erdhi Viti i Ri, duhet bakllavaja, duhet kadaif.

Monika Lubonja: A mundet një moment?

Alketa Vejsiu: Prit ta shikoj se çfarë ka kurdisur… E paparashikueshme.

Ilir Shaqiri: Wawww….

Monika Lubonja: Ma ke nxirë jetën me këtë bakllavanë. Tani meqë shquhesh që…

Ilir Shaqiri: Mos ke futur nga ato solucionet…

Monika Lubonja: Jo mo se nuk dua të të helmoj.

Ilir Shaqiri: Mos ka rënë ndonjë qime floku…

Monika Lubonja: Ça nuk hëngrëm nga duart e tua.