U KAP MAT ME DJALIN E PRESIDENTIT THAÇI/ Reagon vajza e politikanit të njohur: Jeni bo të…(FOTO) – AlpeGossip
U KAP MAT ME DJALIN E PRESIDENTIT THAÇI/ Reagon vajza e politikanit të njohur: Jeni bo të…(FOTO)

U KAP MAT ME DJALIN E PRESIDENTIT THAÇI/ Reagon vajza e politikanit të njohur: Jeni bo të…(FOTO)

Muajin e kaluar u përfol në media se djali i presidentit Thaçi, Endriti është në një lidhje me vajzën e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Hazirit, Lotina.

Shkak u bë një foto e dyshjes në shoqërinë e njëri-tjetrit në një lokal.

Lidhur me këto aludime, Lotina ka reaguar për herë të parë sot me një foto në Instastory ku reagon ndaj një lajmi ku thuhet se ajo dëshiron të bëhet këngëtare dhe përflitet si e dashura e re e djalit të presidentit.

“Nuk jam e dashura e askujt dhe nuk du me u bo këngëtare. Jeni bo t’tepert me lajme fallco”, shkruan Lotina.

Kujtojmë që Lotina është shumë e komentuar në media e rrjete sociale jo vetëm si vajza e Lutfi Hazirit, por edhe për fotot e saj që tërheqin gjithnjë vëmendjen.