MARSHALLAH/ Vajza e Miriam dhe Albanit është rritur dhe është një YLL (FOTO) – AlpeGossip
MARSHALLAH/ Vajza e Miriam dhe Albanit është rritur dhe është një YLL (FOTO)

MARSHALLAH/ Vajza e Miriam dhe Albanit është rritur dhe është një YLL (FOTO)

Çifti i këngëtarëve shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë nisur pushimet.

Së bashku me vajzën e tyre Ameli, ata kanë zgjedhur të udhëtojnë drejt ishujve Maldive, ku po kalojnë disa ditë fantastike pushimesh të merituara.

Së fundmi Miriam ka publikuar një foto të vajzës së saj Ameli, e cila ngjan vërtet shumë bukur.

Me një pamje spektakolare përreth dhe fytyra ëngjëllore e Amelisë na e zbukuroi ditën.

“Parajsa ime në tokë”, shkruan Mirjami bashkëngjitur fotos.

Vogëlushja tashmë duket më e rritur teksa ka mbledhur një buqetë lulesh me siguri për t’ua dhuruar prindërve të saj.

View this post on Instagram

Parajsa ime ne toke💘

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on