ARDHJA E GORAN BREGOVIC NË KORÇË/ Dafina Zeqiri merr vendimin e menjëhershëm (FOTO) – AlpeGossip
ARDHJA E GORAN BREGOVIC NË KORÇË/ Dafina Zeqiri merr vendimin e menjëhershëm (FOTO)

ARDHJA E GORAN BREGOVIC NË KORÇË/ Dafina Zeqiri merr vendimin e menjëhershëm (FOTO)

Pasi ka mësuar se i ftuar për të kënduar në Festën e Birrës në Korçë është artisti Goran Bregoviç, Dafina e ka anuluar pjesëmarrjen. Lajmin e ka dhënë vetë Dafina përmes një postimi në Instastory.

Këngëtarja ka shpërndarë një postim të “MTV Kosova”, ku shkruhet se ajo kur ka mësuar se Bregoviç do të ngjitej në skenën e “Festës së Birrës” ka anuluar pjesëmarrjen e saj dhe ka konfirmuar lajmin.

Dafina ka vënë një emoji pranë postimit, në të cilin shkruhet “E anuluar”.