NUK DO TA BESONI/ Zbuloni shifrën marramëndëse që Kivanç Tatlitug merr për një reklamë – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Zbuloni shifrën marramëndëse që Kivanç Tatlitug merr për një reklamë

NUK DO TA BESONI/ Zbuloni shifrën marramëndëse që Kivanç Tatlitug merr për një reklamë

Kivanç Tatlitug është një nga personazhet më të famshëm në Turqi, por jo vetëm.

Përveç se shumë i suksesshëm, ai është dhe një nga meshkujt më të lakmuar nga vajzat.

Pikërisht pamja e tij e jashtme ka bërë që ai fillimet e tij t’i ketë në modeling. Shpesh ai është bërë pjesë edhe e reklamave të ndryshme.

Për një reklamë, aktori paguhet 5 milionë paund, një shifër marramendëse kjo. Madje mediat turke shkruajnë se së fundmi atij i është ofruar një reklamë për një firmë të njohur veshjesh.