Varrosi shpërthen ndaj VIP-ave shqiptar: Qani reperin, po fëmijët që po vdesin në Palestinë – AlpeGossip
Varrosi shpërthen ndaj VIP-ave shqiptar: Qani reperin, po fëmijët që po vdesin në Palestinë

Varrosi shpërthen ndaj VIP-ave shqiptar: Qani reperin, po fëmijët që po vdesin në Palestinë

Ndarja nga jeta e XXXTentacion ka tronditur fansat e tij dhe postimet për reperin vazhdojnë që prej ditës së djeshme. Pikëllimin e kanë shprehur edhe VIP-a shqiptar që ishin fansa të muzikës rap që XXXTentacion bënte. Mirëpo lidhur me këtë Varrosi është revoltuar sot duke u shprehur se vdekja e tij po bëhet kaq e madhe ndërkohë që fëmijë po vdesin në Palestinë e askush nuk bën postime për këtë.

“Po me thon U prehshi në paqe për femijet qe po vdesin ne Palestine dite per dite. Apo nuk merrni like per keto. Jane tu vdek njerez perdite edhe ma te ri se ky tipi xxx… edhe gjithe po e postoni kete a thua se e keni pas shok qysh ne klase te pare ncncnc”, shkruan Varrosi”, në postimet e ruajtura nga “intv.al”.