E ka parë Muç Nano?! Ilda Bejleri ”çmend” rrjetin! Ekspozon ”zogun” në transmetim live (FOTO) – AlpeGossip
E ka parë Muç Nano?! Ilda Bejleri ”çmend” rrjetin! Ekspozon ”zogun” në transmetim live (FOTO)

E ka parë Muç Nano?! Ilda Bejleri ”çmend” rrjetin! Ekspozon ”zogun” në transmetim live (FOTO)

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë gazetareske, por edhe për bukurinë e saj. Ilda nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia. Edhe kësaj radhe, bukuroshja brune është shfaqur me një veshje e cila duket se ka tërhequr sytë e fansave të saj.
Ilda Bejleri është shfaqur shumë provokuese në emisionin e saj në Super Sport për Botërorin e Rusisë, ku veshja e saj e zgjedhur i tregonte qartë pjesët intime.