Nuri i shtatzënisë! Eli Fara tregon si ka ndryshuar Marina gjatë pritjes së ëmbël – AlpeGossip
Nuri i shtatzënisë! Eli Fara tregon si ka ndryshuar Marina gjatë pritjes së ëmbël

Nuri i shtatzënisë! Eli Fara tregon si ka ndryshuar Marina gjatë pritjes së ëmbël

Disa ditë më parë u përhap me shpejtësi në rrjet lajmi se Marina Fara është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. Bukuroshes ju publikuan disa foto ku shfaqej duke bërë një vizitë tek gjinekologu, teksa shikonte fëmijën në bark.

Gjithashtu, në një tjetër foto u zbulua i dashuri i saj nga Laçi, të cilin Marina e mbante të fshehtë duke ja mbuluar fytyrën në postimet me të. Pas lajmit të shtatzënisë, ajo ka vendosur ta mbyllë profilin e saj në Instagram, mirëpo mamaja e Marinës ka publikuar pak më parë një foto të së bijës.

‘Marushka’- ka shkruar Eli në foton e Marinës, e cila shfaqet mjaft tërheqëse dhe duket se ka marrë një nur shtatzënie.