Noizy e festoi Ditën e Verës, shumë ndryshe nga ju! Ja çfarë bëri reperi (VIDEO) – AlpeGossip
Noizy e festoi Ditën e Verës, shumë ndryshe nga ju! Ja çfarë bëri reperi (VIDEO)

Noizy e festoi Ditën e Verës, shumë ndryshe nga ju! Ja çfarë bëri reperi (VIDEO)

Njihet për gjërat e shtrenjta dhe jetën luksozë, duhet thënë se është një ndër reperët më të pasur shqiptar, të paktën kështu na ka bërë të mendojmë.

E kemi parë shpesh duke festuar me miq dhe shokë në ambiente të mbyllura, por mesa duket reperi qenka edhe fans i ambientit të jashtëm. Ditën e Verës reperi më i njohur shqiptar, ka vendosur ta festojë më miqtë e tij në një ambient të hapur në Durrës me pamje nga deti.

Padyshim muzika, ushqimet dhe shisha, kanë qenë pjesë e kësaj feste. Me anë të disa videove që Noizy ka postuar në InstaStory na ka treguar se me të vërtet ka ditur ta shijojë Ditën e Verës, nën shoqërinë e miqve dhe ambientit të qetë.