KOMENTUESI E QUAJTI XHEMILE/ Xhemi Shehu e bën të pendohet (FOTO) – AlpeGossip
KOMENTUESI E QUAJTI XHEMILE/ Xhemi Shehu e bën të pendohet (FOTO)

KOMENTUESI E QUAJTI XHEMILE/ Xhemi Shehu e bën të pendohet (FOTO)

Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu, si shumë personazhe të tjerë të njohur prej vitesh ka vendosur që të përdor emrin Xhemi dhe të paktë janë ata që e din që emri i saj gjatë është Xhemile.

Moderatorja siç dihet ka një marrëdhënie mjaft të veçantë me kolegen e saj Arbana Osmanin, të cilës i pëlqen dhe i komenton në çdo foto. Siç duket kjo është vënë re dhe nga fansat dhe njëri prej tyre i ka shkruar Xhemit: “Aman mi Xhemile po si nuk pashë një foto të Arbanës pa like-n tënd, kurse Arbana fotot tënde pothuajse kurrë, pse kështu?”

Siç duket ky koment nuk i pëlqeu aspak Xhemit e cila ja ktheu menjëherë. “Të falet Naze se me syze je”, i tha moderatorja duke ja mbyllur gojën.