“I ÇMENDUR PËR TY “/ E kishim harruar fare, këngën e Albanës që dikur u bë hit (FOTO) – AlpeGossip
“I ÇMENDUR PËR TY “/ E kishim harruar fare, këngën e Albanës që dikur u bë hit (FOTO)

“I ÇMENDUR PËR TY “/ E kishim harruar fare, këngën e Albanës që dikur u bë hit (FOTO)

Albana Osmani është padyshim një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ndër vite ka prezantuar një sërë emisionesh në “Top Channel” që janë ndjekur dhe pëlqyer nga të gjithë.

Siç dihet përveç moderimit, Albana si profesion të dytë ka edhe pikturën ku është mjaft e talentuar. Mirëpo, ndonëse të gjithë mund ta kenë harruar, dikur moderatorja e famshme është marr edhe me muzikë.

Vite më parë, Albana ka pas publikuar një bashkëpunim me këngëtarin e njohur Mentor Haziri që titullohet “I çmendur për ty” . Kënga kishte ritme shumë verore dhe në atë kohë u pëlqye shumë nga publiku.