NGA EMRAT DERI TEK PORTRETET/ VIP-at shqiptarë që zgjodhën të përjetësojnë në një tatuazh dashurinë për fëmijët (FOTOT) – AlpeGossip
NGA EMRAT DERI TEK PORTRETET/ VIP-at shqiptarë që zgjodhën të përjetësojnë në një tatuazh dashurinë për fëmijët (FOTOT)

NGA EMRAT DERI TEK PORTRETET/ VIP-at shqiptarë që zgjodhën të përjetësojnë në një tatuazh dashurinë për fëmijët (FOTOT)

Dashuria për fëmijën nga VIP-at shqiptarë është shprehur në mënyra të ndryshme, por ata kanë zgjedhur që të përjetësojnë dashurinë për ta duke gdhendur në trup një tatuazh që simbolizon dicka të veçantë mes tyre.

Këto tatuazhe të veçanta nuk kanë për të dalë kurrë nga moda dhe ata nuk do i fshijnë dot nga trupi por do jenë më të bukurat për ta duke simbolizuar dashurinë e përjetshme.

Alpegossip.al ju sjell fotot e VIP-ave me tatuazhet dedikuar të vegjëlve të tyre.

Së fundmi ishte Elgit Doda që përjetësoi një tatauazh në krah me djalin e tij Krid.

Mozzik ka bërë gjithashtu portretin e Hanës.

Besi ka bërë tatuazh një shkrim:” O lul’e bukur e gjakut tim” dhe një A të madhe të gdhendur mbi shkrim. Ketë tatuazh vetë Besi është shprehur se e ka për Ajkën, vajzën e tij.

Rezarta Shkurta ka shkruajtur tek dora emrin e vajzës “Hera”.

Edhe Rudina Dembasaj ka bërë tatuazh emrin e vajzës “Viktorja”.