FANSI E KRITIKON AULONA MUSTËN NË VIDEON ME VAJZËN/ Reagon me ironi burri i moderatores: Sapo më…(FOTO) – AlpeGossip
FANSI E KRITIKON AULONA MUSTËN NË VIDEON ME VAJZËN/ Reagon me ironi burri i moderatores: Sapo më…(FOTO)

FANSI E KRITIKON AULONA MUSTËN NË VIDEON ME VAJZËN/ Reagon me ironi burri i moderatores: Sapo më…(FOTO)

Edhe pse është e vogël në moshë, Aulona Musta e ka treguar shpesh lidhjen e ngushtë që ka me vajzën e saj. Në profilin e moderatores jemi mësuar të shohim video të Amarës së vogël e cila kërcen e këndon pa e pasur fare problem se ku ndodhet. Së fundmi Aulona ka postuar një video ku shfaqet me vajzën duke kënduar një nga këngët e tyre të preferuara në makinë, dhe duket që po po argëtohen shumë. Por sicc ndodh shpesh, nuk mund të mungojnë as komentet e fansave, të cilët kanë gjithmonë një vërejtje për të të bërë.

“Shih timonin moj zonjë”, i drejtohet njëri prej tyre moderatores. Aulona i kthehet menjëherë duke i theksuar se nuk është duke i dhënë makinës në ato momente, por duke parë vetëm vajzën.

Si rrallëherë në komente është futur dhe bashkëshorti i Aulonës i cili e kthen situatën në humor duke i thënë bashkëshortes se sapo e kishte marrë Luis Hamilton në telefon, i cili donte ti kërkontë një autograf por s’kishte numrin dhe kështu biseda kthehet në humor mes cciftit, por në momentin kur bashkëshorti i saj i përmendi Nicole Scherzinger, Aulona i tha të kalojnë të flasin në privat, sigurisht me shaka.

View this post on Instagram

Party gocash ne makine 😁😁😁🥰🥰🥰

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on