“U TËRBUAN” FARE/ Iva Aliko dhe Vildane Zeneli i “çmendin” të gjithë me poza NUDO [FOTO] – AlpeGossip
“U TËRBUAN” FARE/ Iva Aliko dhe Vildane Zeneli i “çmendin” të gjithë me poza NUDO [FOTO]

“U TËRBUAN” FARE/ Iva Aliko dhe Vildane Zeneli i “çmendin” të gjithë me poza NUDO [FOTO]

E shtuna e djeshme duhet të ketë qenë me siguri një nga ditët më të nxehta të këtij viti.

Këtë mund ta themi pasi dy nga vajzat më seksi të botës rozë kanë vendosur ti tërbojnë ndjekësit e tyre në Instagram me poza eksplicite duke treguar format bombastike.

Iva Aliko nudo nga dushi ndërsa Vildane Zeneli topless, janë këto personazhe të cilat me foto e postuara në rrjet duket se i kanë bërë të gjithë fansat për ujë të ftohtë.

Pa kufij! Gocat po që dijnë si ta shijojnë fundjavën…