Pasi Armina i komentoi në FOTON me fëmijët, shikoni si reagon Shkëlzen Berisha: Na... - AlpeGossip
Pasi Armina i komentoi në FOTON me fëmijët, shikoni si reagon Shkëlzen Berisha: Na…

Pasi Armina i komentoi në FOTON me fëmijët, shikoni si reagon Shkëlzen Berisha: Na…

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha lakohet në jo pak raste në media për jetën e tij private, sidomos për lidhjen me blogeren Armina Mevlani. Ata prej kohësh bashkëjetojnë dhe shumë shpejt pritet që të organizohet dhe ceremonia e tyre e dasmës.

Shkëlzeni ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet së bashku me dy fëmijët e tij, të cilët duket se i ngjajnë jashtëzakonisht shumë.

“Ekipi i ëndrrave”, shkruan Shkëlzeni krahas fotos ku tregon se ka nisur pushimet së bashku me fëmijët.

Shumë shpejt ka ardhur edhe komenti i Arminës, e cila ka postuar 4 zemra. Me sa duket ajo ka një marrëdhënie të mirë me fëmijët e partnerit të saj.

Mirëpo dhe Shkëlzeni nuk ka ndejtur shumë gjatë i ka kthyer përgjigjje blogeres duke i thënë se: “Na mungon”.

 

Kjo foto vërtetoi dhe një herë marrdhënien e fortë që ka çifti./AlpeNews.al/