Çfarë ka ndodhur? Olsi i Big Brother përfundon në spital… (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë ka ndodhur? Olsi i Big Brother përfundon në spital… (FOTO)

Çfarë ka ndodhur? Olsi i Big Brother përfundon në spital… (FOTO)

Olsi Klosi është një prej ish-banorëve më të njohur të Big Brother në Shqipëri dhe ndër më të komentuarit në media.

Ai ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale dhe herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet e tij. Pak më parë, Olsi ka merakosur fansat kur ka postuar një foto nga spitali.

Ish-banori ka filmuar dorën e tij duke bërë serum dhe ambjentin e dhomës së spitalit, pa dhënë shpjegime se çfarë kishte ndodhur me të.