Kur MODERATORET sportive bëjnë “XING”/ Viola Spiro “kopjon” fustanin e Fjoralba Ponarit… (FOTO) – AlpeGossip
Kur MODERATORET sportive bëjnë “XING”/ Viola Spiro “kopjon” fustanin e Fjoralba Ponarit… (FOTO)

Kur MODERATORET sportive bëjnë “XING”/ Viola Spiro “kopjon” fustanin e Fjoralba Ponarit… (FOTO)

Veshja dhe mënyra sesi ato shfaqen në sytë e publikut është një nga elementët më të rëndësishëm për personazhet e njohur.
Rastet kur dy ose më shumë prej tyre zgjedhin të njëjtën veshje ngjall shumë interes, për të parë sesi e kombinon secili apo se kujt i shkon më shumë.

Ditë n e djeshme ishte finalja e kupës së botës dhe Viola Spiro zgjodhi të prezantonte puntatën e fundit të emisionit të saj me një fustan të zi dhe një fjongo të kuqe në formë “papioni”. Por fustanin e Violës ja kemi parë dhe dikujt tjetër.

 

Fjoralba Ponari moderatorja e “Top Arena” në Top Channel e ka veshur këtë fustan por më para se ta vishte Viola Spiro, pra moderatoret sportive kanë bërë XING me njëra tjetrën.

Të dyja moderatoret këtë sezon janë paraqitur me veshje të rregullta dhe në asnjë moment nuk janë shfaqur të ekzagjeruara në ekran.

Ju si mendoni cilës i rri më bukur?

Përgatiti AlpeNews.al