U PËRFOL PËR LIDHJEN LESBIKE/ Ish e dashura uron Faton Shoshin për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL PËR LIDHJEN LESBIKE/ Ish e dashura uron Faton Shoshin për ditëlindje (FOTO)

U PËRFOL PËR LIDHJEN LESBIKE/ Ish e dashura uron Faton Shoshin për ditëlindje (FOTO)

Në fillim të vitit modelja Gresa Hoti, e cila është ish-partnerja e Faton Shoshit, u përfol gjerësisht për një lidhje lesbike.

Shkak u bë një foto e saj duke u puthur në buzë me “gjysmën e saj”, një vajzë tjetër me të cilën ajo kishte pozuar në disa foto dhe kishte bërë vazhdimisht dedikime dashurie.

Vajza me të cilën puthej Gresa quhet Stefany Summer Cherlier, dikur Miss Bullgaria dhe tashmë është modele.

Modelja nga Kosova ka pasur një lidhje me ish-in e Era Istrefit, Faton Shoshi, dhe me sa duket gjërat mes tyre kanë mbetur në kuadrin miqësor pas ndarjes.

Kjo pasi Gresa e ka uruar Shoshin publikisht për ditëlindjen e tij. Ajo ka publikuar foton e tyre që u përfol aq gjatë dhe përkrah saj ka shkruar:

“Hajde gëzuar ditëlindjen”, shoqëruar me emoji zemrash.