“VETËM THËRRISJA MAMIN”/ Një makth zgjon Sarah të përlotur: Nuk po merrja dot frymë – AlpeGossip
“VETËM THËRRISJA MAMIN”/ Një makth zgjon Sarah të përlotur: Nuk po merrja dot frymë

“VETËM THËRRISJA MAMIN”/ Një makth zgjon Sarah të përlotur: Nuk po merrja dot frymë

Sarah Berisha është zgjuar e përlotur nga gjumi i mbasdites dhe shkak është bërë një makth që ajo pa lidhur me familjarët e saj.

“Mu duk sikur isha në ashencor dhe u mbush me ujë. Unë nuk po merrja frymë dhe vetëm thërrisja mamin, babin dhe motrën. O zot sa jam trembur, ashencori tregonte vetëm numrin e shtëpisë së shoqes time por vetëm tek shtëpia ime nuk më çonte”, tha ajo e përlotur.

Ndërkohë banorët prezent u përpoqën ta qetësonin dhe ta shpërqëndronin nga kjo situatë e vështirë.