“Me këmbët e hapura dhe shtrirë në dysheme”/ Kështu bën TWERK Dafina Zeqiri (VIDEO) – AlpeGossip
“Me këmbët e hapura dhe shtrirë në dysheme”/ Kështu bën TWERK Dafina Zeqiri (VIDEO)

“Me këmbët e hapura dhe shtrirë në dysheme”/ Kështu bën TWERK Dafina Zeqiri (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare e hitit “Told ya”, Dafina Zeqiri ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për karrierën e saj gjithnjë në ngjitje.

Dafina aktualisht po punon për këngën e saj të re “Fuego”, por ndërkohë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Në një video të saj të fundit, Dafina shfaqet shumë seksi teksa bën twerk para grimierit të saj.

Këngëtarja shtrihet në tokë, hap këmbët dhe tregon aftësitë e saj në këtë lloj kërcimi.

Dafina😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on