XHELOZE? Shihni çfarë ka bërë e dashura e këngëtarit Maluma… (FOTO) – AlpeGossip
XHELOZE? Shihni çfarë ka bërë e dashura e këngëtarit Maluma… (FOTO)

XHELOZE? Shihni çfarë ka bërë e dashura e këngëtarit Maluma… (FOTO)

Maluma është një prej këngëtarëve që po korr sukses të madh në tregun ndërkombëtar, ndonëse sjell hite në gjuhën spanjolle. Këtë herë, artisti ka treguar se është një don zhuan i vërtetë pasi është fotografuar me 7 femra seksi në krevat.

Fotografinë e ka publikuar në profilin e tij në Instagram ku qindra ndjekëse femra shprehin dëshirën që të jenë pranë tij. Por Maluma i ka sqaruar se vajzat janë modele dhe pamja është pjesë e klipit për këngën e re. Projekti titullohet “Mala Mia”, prandaj ai shfaqet i zhveshur në krevat, i rrethuar nga vajzat bukuroshe.

Por si ka reaguar e dashura e tij? Modelja seksi Natalia ka publikuar një foto të Malumës në instastory dhe ka thënë që i dashuri i saj është “dirty”.

Të njejtën foto ka postuar edhe Maluma në instastory, por në foton e këngëtarit latin ku shfaqet me 7 femra në krevat, ajo ka shkruar: “Meow”.