Kënga më e re e Bes Kallakut dhe Gent Fatalit qenka e kopjuar! Ja nga kush janë "frymëzuar" artistët (VIDEO) - AlpeGossip
Kënga më e re e Bes Kallakut dhe Gent Fatalit qenka e kopjuar! Ja nga kush janë “frymëzuar” artistët (VIDEO)

Kënga më e re e Bes Kallakut dhe Gent Fatalit qenka e kopjuar! Ja nga kush janë “frymëzuar” artistët (VIDEO)

Bes Kallaku se fundi ka postuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Gent Fatalin.

Kënga ka vetëm 4 ditë që ka dalë dhe është kthyer në një hit veror.

Por tingujt e këngës së Besit nuk janë të padëgjuara më parë.

Pavarësisht tekstit dhe videoklipit, kënga në fjalë është “kopje” e këngës së njohur italiane “Bella Cioa”, e cila u kushtohej partizanëve.

Për të kuptuar ngjashmërinë e madhe mes këngëve, mund t’i dëgjoni të dyja versionet në videon bashkëngjitur lajmit.