THYEN REKORD / Selena rrëzon Beyonce-n nga froni i INSTAGRAMIT - AlpeGossip
THYEN REKORD / Selena rrëzon Beyonce-n nga froni i INSTAGRAMIT

THYEN REKORD / Selena rrëzon Beyonce-n nga froni i INSTAGRAMIT

Në 26- vjetorin e saj, fansat menduan t’i bënin Selena Gomez- it një dhuratë shumë speciale: rekord të ri në Instagram.

Gomez postoi një album fotosh nga festa e saj e ditëlindjes dhe mundi të merrtë 1 milion pëlqime në vetëm 13 minuta.

Kështu 26- vjeçarja mposhti dukshëm ish- mbajtësen e këtij rekordi, Beyonce- n. Momentalisht postimi numëron afro 9 milion like.

 

Dikur rekordi u vendos nga Beyonce, e cila postoi një foto të saj shtatzënë, postim që mori 6.4 milion pëlqime në një periudhë mjaft të shkurtër.

Rekordi u thye nga vetë ajo, pak muaj më vonë ku ndau me fansat një foto, pas lindjes:

7.8 milionë pëlqime në 12 orë.