Pa paralajmërim fare! Elvana Gjata sapo publikoi këngën që do bëjë namin këtë verë – AlpeGossip
Pa paralajmërim fare! Elvana Gjata sapo publikoi këngën që do bëjë namin këtë verë

Pa paralajmërim fare! Elvana Gjata sapo publikoi këngën që do bëjë namin këtë verë

Pas publikimit të këngës “Off Guard” në bashkëpunim me reperin amerikan Ty Dolla Sign këngëtarja Elvana Gjata ka sjellë një tjetër projekt muzikor nën produksionin e Poo Bear.

“Shade” titullohet kënga e re e sapo publikur, të cilën Elvana e ka sjellë vetëm në versionin audio.

Me siguri këngëtarja do të bëjë “namin” me realizimet e saj muzikore dhe do të shndërrohet në kryefjalën e hiteve verore të këtij viti.