SI TË GJTIHA FEMRAT/ Lori Hoxha zbulon se kujt ia vjedh rrobat (FOTO) – AlpeGossip
SI TË GJTIHA FEMRAT/ Lori Hoxha zbulon se kujt ia vjedh rrobat (FOTO)

SI TË GJTIHA FEMRAT/ Lori Hoxha zbulon se kujt ia vjedh rrobat (FOTO)

Ajo njihet si një prej vajzave më influencuese të showbiz-it shqiptar dhe sigurisht si një prej vajzave me më shumë stil.

Këtë e shohim qartë në Instagramin e Lori Hoxhës, të cilën e shohim gjithmonë të vishet me Gucci apo Balenciaga apo chanel.

E megjithatë edhe pse ka shumë stil dhe “e urrejmë” garderopën e saj e cila duket se nuk ka fund, Lori vetë sapo pranoi se në fakt shumë prej rrobave në fakt i vjedh nga motra e saj më e vogël Redia Hoxha.

Nëpërmjet lojës virale “pyetje dhe përgjigje” në Instagram i ësht drejtuar kjo pyetje.

“Gjithmonë ja vjedh rrobat Redias”: Lori është përgjigjur se në fakt motra e saj më e vogël ka koleksionin më të mirë të bluzave.