URIM TË “ZJARRTË” SHQIPTARËVE/ Kallashi zhvishet lakuriq për 28-Nëntorin (FOTO) – AlpeGossip
URIM TË “ZJARRTË” SHQIPTARËVE/ Kallashi zhvishet lakuriq për 28-Nëntorin (FOTO)

URIM TË “ZJARRTË” SHQIPTARËVE/ Kallashi zhvishet lakuriq për 28-Nëntorin (FOTO)

Valltarja Donjeta Kosumi, e cila prej të gjithëve njihet si ‘Kallashi’, është një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila jo rrallëherë tërheq vëmendjen me pozat provokuese në profilin e saj në Instagram.

Ditën e sotme, me rastin e festës së flamurit, ajo ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur dhe në gjoks ka vendosur vetëm dy shqiponja të vogla.

“Urime”, ka shkruar Kallashi në postimin e saj të zjarrtë, duke e shoqëruar me dy flamuj shqiptarë shkrimin e saj.