NUK I REZISTUAN DOT! Femrat e showbizit shqiptar na treguan 5 fustanet "MUST HAVE" për këtë sezon (FOTO) - AlpeGossip
NUK I REZISTUAN DOT! Femrat e showbizit shqiptar na treguan 5 fustanet “MUST HAVE” për këtë sezon (FOTO)

NUK I REZISTUAN DOT! Femrat e showbizit shqiptar na treguan 5 fustanet “MUST HAVE” për këtë sezon (FOTO)

Fustanet që po bëjnë namin edhe që femrat e showbizit shqiptar nuk i rezistuan dot.

Duke filluar nga printet ,ngjyrat,prerjet këto ishin fustanet që pushtuan këtë sezon edhe morën vëmendjen e portaleve dhe instagramit.

Redaksia jonë ka përzgjedhur pesë nga fustanet që janë një “MUST”.

Lori Hoxha

 Fustanet Printe Animalier

Jonida Maliqi

Fustanet me Vija

Dua Lipa

Fustanet Ultra-Vjollc

Armina Mevlani

Fustanet me Lule

Aurela Hoxha

Fustanet Transparente

Përgatiti: AlpeNews.al