Reagimi i parë i Eugent Bushpepës: Nuk gjej fjalë të përshkruaj ndjesinë që kam… – AlpeGossip
Reagimi i parë i Eugent Bushpepës: Nuk gjej fjalë të përshkruaj ndjesinë që kam…

Reagimi i parë i Eugent Bushpepës: Nuk gjej fjalë të përshkruaj ndjesinë që kam…

Pas kthimit të tij në Shqipëri, një ditë pas përfundimit të Eurovisionit, ku Shqipëria u rendit e 11 pas një performance të shkëlqyer, Eugent Bushpepa ka ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në Facebook.

Ai shkruan se ndihet i lumtur për dashurinë dhe përkrahjen që ka marrë dhe se nuk gjen fjalët për të përshkruar ndjenjat.“Nuk gjej fjale qe te pershkruaj ndjesine qe kam, per dashurine, perkrahjen dhe komentet e ngrohta qe me keni dhene! Shume faleminderit Shqiperi! Shume faleminderit Europe!”, ka shkruar Bushpepa.