ÇFARË NDODHI? Kejsi harron Stresin, një tjetër reper ja merr zemrën (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Kejsi harron Stresin, një tjetër reper ja merr zemrën (FOTO)

ÇFARË NDODHI? Kejsi harron Stresin, një tjetër reper ja merr zemrën (FOTO)

Stresi dhe Kejsi kanë qenë çifti më i komentuar në media këto ditë pas lajmeve se i kanë dhënë fund martesës. Me veprimet e tyre çifti duket sikur e kanë konfirmuar ndarjen pasi Kejsi e ka hequr mbiemrin e Stresit nga bio ndërsa reperi në një video të fundit të postuar në Instastory shfaqej duke u relaksuar në një dhomë me vajza.

Së fundmi Kejsi ka tërhequr shumë vëmendjen me një video ku shfaqet në koncertin e Ledri Vulës.

Bukuroshja brune dukej se po kënaqej shumë me këngët e Ledrit dhe krahas videos ka shkruar: “Më e mira”.