Pse vallë?! CAPITAL T sapo i bëri ''diss'' reperit tuaj të preferuar AMERIKAN: Jom ma big se... (FOTO) - AlpeGossip
Pse vallë?! CAPITAL T sapo i bëri ”diss” reperit tuaj të preferuar AMERIKAN: Jom ma big se… (FOTO)

Pse vallë?! CAPITAL T sapo i bëri ”diss” reperit tuaj të preferuar AMERIKAN: Jom ma big se… (FOTO)

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë dhe jo më kot çdo këngë e tij kthehet në hit. Është e vështirë të gjejmë një këngë të Kapos që nuk pëlqehet nga publiku, por kur këta të fundit kanë dyshime, Kapo i surprizën gjithmonë me hite të reja. Jo më kot koncertet e Capital T janë të mbushura gjithmonë me shumë publik dhe kjo shihet fare qartë në koncertin e tij të fundit në Gjakovë ku u gjithë publiku këndon me reperin dhe me Majk.

E duke u nisur nga ky popullaritet i madh, Capital T ka publikuar një video në Instagram ku shkruan se në Gjakovë është më i famshëm se Diddy në Neë York, një nga reperët më të mirë në botë.

Sigurisht qëishte një mënyrë për të treguar se qytetarët e Gjakovës e duan shumë.