DIKUR TË LIDHUR/ Nuk do ta besoni çfarë bën Dua Lipa për Ledrin (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR TË LIDHUR/ Nuk do ta besoni çfarë bën Dua Lipa për Ledrin (FOTO)

DIKUR TË LIDHUR/ Nuk do ta besoni çfarë bën Dua Lipa për Ledrin (FOTO)

Dua Lipa më datën 10 gusht do të performojë në Prishtinë, por mesa duket nuk do të jetë vetëm.

Në koncert do të jetë dhe këngëtari i njohur Ledri Vula, me të cilin Dua ka qenë e lidhur para disa vitesh, siç është supozuar në shumë media.

Ndërkohë, që data e koncertit po afron, duket se Ledri dhe Dua i kanë lënë mënjanë “inatet e vjetra” pasi ajo është shprehur e kënaqur që do të jetë në Prishtinë, e ndersa në foto ka vendosur Ledrin.

Përveç Ledrit dhe Dua Lipës, në këtë koncert do të përformojnë edhe këngëtarë të tjerë shqiptar si Dafina Zeqiri, Mc Kresha.