DUHET T’I KENI NË GARDËROBË/ Ky model çizmesh jua bën veshjen 10 herë më të hijshme – AlpeGossip
DUHET T’I KENI NË GARDËROBË/ Ky model çizmesh jua bën veshjen 10 herë më të hijshme

DUHET T’I KENI NË GARDËROBË/ Ky model çizmesh jua bën veshjen 10 herë më të hijshme

Kërkimi për çizmet perfekte është i vështirë pasi ndryshe nga elementet e tjera janë investim që do t’i keni për një kohë shumë të gjatë!

Mos u mendoni shumë dhe përpiquni t’i thjeshtoni gjërat. Fokusohuni tek minimalja, rehatia dhe tek lloji që mund ta vishni kurdo dhe me çfarëdo. Për ç’model e kemi fjalën?

Për këto që shihni këtu! Gjysmë-çizmet kanë fuqinë të bëjnë çdo veshje të duket ndryshe dhe shumë chic në secilin rast.

Ky model çizmesh jua bën veshjen 10 herë më të

Trendet mund të ndryshojnë çdo ditë dhe të shihni modele nga më ekstravagantet, por çfarë s’duhet t’i mungojë garderobës është ky model. Shkojnë me xhinse, pantallona të gjata deri tek kyçi si dhe me fustane.

Ky model çizmesh jua bën veshjen 10 herë më të

Fare kollaj mund t’i bëni pjesë të uniformës suaj minimaliste.

Ky model çizmesh jua bën veshjen 10 herë më të

Ky model çizmesh kërkon shumë pak përpjekje për t’u kombinuar dhe mbi të gjitha: dukeni gjithnjë elegante!

Ky model çizmesh jua bën veshjen 10 herë më të

Burimi: Who What Wear