ORIOLA MARASHI NDEZ RRJETIN/ Tregon format perfekte (FOTOT) – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI NDEZ RRJETIN/ Tregon format perfekte (FOTOT)

ORIOLA MARASHI NDEZ RRJETIN/ Tregon format perfekte (FOTOT)

Modelja super seksi, Oriola Marashi, kujdeset si të tërheq vëmendjen e fansave duke postuar foto e video të nxehta.

Ajo çfarë bie më shumë në sy janë linjat trupore, ku pa dyshim modelja duket mjaftë joshëse dhe sensuale.
Së fundmi Marashi ndau disa poza në rrjetin Instagram ku me perfeksionizmin e saj mund të themi se ngjason me nje sirenë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Oriola dëshmoi edhe një herë se vazhdon të jetë një nga vajzat më të nxehta shqiptare.