KLASIKE DHE SPORTIVE/ Si u veshën moderatoret javën që lamë pas dhe një koment për Arbanën – AlpeGossip
KLASIKE DHE SPORTIVE/ Si u veshën moderatoret javën që lamë pas dhe një koment për Arbanën

KLASIKE DHE SPORTIVE/ Si u veshën moderatoret javën që lamë pas dhe një koment për Arbanën

Si çdo javë ALPEgossip.al  do t’iu sjellë disa nga moderatoret të ekranit shqiptar për të fol mbi veshjen e tyre në emisionet ku secila moderon.

Nga Arbana e veshur aq sa serioze edhe seksi me fustanin si xhaketë, e deri tek Marina si një hirushe e veshur me ngjyrën e dashurisë.

E preferuara jonë është Arbana e cila i shton pamjes së saj të mrekullueshme dhe një buzëqeshje që e ka aksesorin më të çmuar.

View this post on Instagram

“Klanifornia” sonte❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

Tani ne @ediell_topchannel ☀️

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on