Gold touch/ Njihuni me trendin e këpucëve dhe sandaleve e florinjta (FOTO) – AlpeGossip
Gold touch/  Njihuni me trendin e këpucëve dhe sandaleve e florinjta (FOTO)

Gold touch/ Njihuni me trendin e këpucëve dhe sandaleve e florinjta (FOTO)

Janë party shoes, modelet që shkëlqejnë dhe që janë më të kërkuarata e momentit, sidomos për raste të veçanta.

Qofshin me takë, apo pa takë, pupa apo sandale, atlete apo me thekë, etj., reflekset e arta vazhdojnë të jenë trendi i kësaj vere dhe që përdoret dhe gjatë ditës.

Protagonistet e street style janë sandalet dhe këpucët e arta. Shihni galerinë për të krijuar ide për stilin tuaj.