DO I NGELË HATRI LEDRIT? John Shahu mban premtimin që i bëri Elvana Gjatës dhe ja ku e keni rezultatin (VIDEO) – AlpeGossip
DO I NGELË HATRI LEDRIT? John Shahu mban premtimin që i bëri Elvana Gjatës dhe ja ku e keni rezultatin (VIDEO)

DO I NGELË HATRI LEDRIT? John Shahu mban premtimin që i bëri Elvana Gjatës dhe ja ku e keni rezultatin (VIDEO)

Elvana Gjata së fundmi është rikthyer fuqishëm, jo vetëm me projekte të reja por dhe me aktivitetin e saj në Instagram.

Por së fundmi dhe një prej bashkëpunëtorëve të saj, John shaku, ka ardhur me një projekt të ri muzikor të quajtur “Havana”, dhe duket se ky ka qenë një prentim që ja ka bërë Elvanës që kohë më parë.

Teksa ka postuar një foto nga xhirimet e klipit “Mike”, Elvana i ka komentuar: Këngë John. Posto muzik, Këndo”, të cilës John i është përgjigjur:

“Së shpejtii”.

Provat se e ka mbajtur fjalën e dhënë Elvanës e ka treguar pikërisht me projektin e ri.