KUR ISHIM “TË RINJ”/ Rozana Radi publikon fotot më të veçanta nga koha kur… (FOTO) – AlpeGossip
KUR ISHIM “TË RINJ”/ Rozana Radi publikon fotot më të veçanta nga koha kur… (FOTO)

KUR ISHIM “TË RINJ”/ Rozana Radi publikon fotot më të veçanta nga koha kur… (FOTO)

Rozana Radi njihet si vajza e shumë talenteve. Ajo këndon shumë mirë, aktron dhe së fundmi i është përkushtuar prezantimit me emisionin ‘Boom’. Ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto krah miqve të saj dhe kolegëve në disa nga eksperiencat më të veçanta për të.