E PAPRITUR/ Fëmija tenton të hidhet nga skena e Piter Pan, alarmohet Alketa (FOTO) - AlpeGossip
E PAPRITUR/ Fëmija tenton të hidhet nga skena e Piter Pan, alarmohet Alketa (FOTO)

E PAPRITUR/ Fëmija tenton të hidhet nga skena e Piter Pan, alarmohet Alketa (FOTO)

Një e papritur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Piter Pan”, emisionin shumë të ndjekur me në fokus fëmijët e vegjël të cilët u drejtojnë pyetjeve personazheve të njohur të ekranit.

Teksa Alketa intervistonte të ftuarin Gentian Zenelajn, një prej fëmijëve tentoi të hidhej nga skena duke menduar se është det.

Alketa e kapi menjëherë situatën dhe bërtiti: “Mos u hidh, nuk është det aty”.

E alarmuar, moderatorja thirri prindërit e vogëlushit të cilët shkuan menjëherë dhe morën djaloshin./Xing.al