PRINTE, LULE DHE NGJYRA/ Vip-et tona u fiksuan keq pas këtyre këmishave dhe nuk kanë faj (FOTO) – AlpeGossip
PRINTE, LULE DHE NGJYRA/ Vip-et tona u fiksuan keq pas këtyre këmishave dhe nuk kanë faj (FOTO)

PRINTE, LULE DHE NGJYRA/ Vip-et tona u fiksuan keq pas këtyre këmishave dhe nuk kanë faj (FOTO)

Modele njëngjyrëshe, me printe me flutura apo me qëndisje. Këmishët e reja për stinën e pranverës janë te gjithë te mrekullueshme. Ato janë një ndër veshjet më klasike qe mund të keni në gardërobën. Këmishat janë ato veshje tek të cilat  mund të mbështetini gjithmonë për të krijuar  një “look” unik dhe  të bukur. Ato kanë një rol te rëndësishëm dhe mbi te gjitha kur flasim për stinën e pranverës. Dhe duket se femrat e showbizit së  fundmi kanë zgjedhur që në daljet publike të shfaqen me një këmisha elegante.

Sigurisht qe ne këtë periudh nuk mund te mungojnë edhe këmishët me printe lulesh te cilat shfaqen sezon pas sezoni për te larguar ngjyrën gri te dimrit. Disa nga mënyrat se si të kombinoni një këmish dhe të duken i fashion janë:  Mund  të filloni nga xhaketat jeans për një “look casual” ose mund ti kombinoni me veshje ne ngjyre pastel apo me stilin “street style”.
Ja disa nga modelet me te bukura te këmishëve qe do te preferoni te vishni pranverën 2019 duke u inspiruar  nga zgjedhja e vip-ave.

Alketa Vejsiu

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Arbana Osmani

Rudina Magjistari

Ori Nebijaj

AlpeNews.al