KONFIRMOI LARGIMIN/ Xhemi Shehu i uron suksese stafit të “Portokalli” (FOTO) – AlpeGossip
KONFIRMOI LARGIMIN/ Xhemi Shehu i uron suksese stafit të “Portokalli” (FOTO)

KONFIRMOI LARGIMIN/ Xhemi Shehu i uron suksese stafit të “Portokalli” (FOTO)

Pas shumë vitesh në drejtimin e “Portokalli”, Xhemi Shehu konfirmoi largimin nga emisioni i humorit disa kohë më parë. Ky lajm bëri mjaft bujë, mirëpo arsyet pse Xhemi e mori këtë vendim nuk janë zbuluar akoma. Megjithatë duket se moderatorja ruan marrëdhënie shumë të mira me aktorët e “Portokalli”.

Mbrëmjen e kaluar, duket se Xhemi dhe kolegët e saj Si Salsano, Gazi, Albana e të tjerë kanë dalë për të festuar nisjen e sezonit të ri. “Suksese më të mirëve”, shkruan Xhemi duke treguar kështu mbështetjen për miqtë e saj. Kujotjmë se Portokalli nis këtë të dielë, në 4 tetor.